Nowy serwis VW FS

Trzy portale łączą się w jeden

Odwiedź nasz nowy salon online

Poleasingowe, używane auta w finansowaniu dla Twojej firmy

Aplikacja Mobilna Volkswagen Bank

Wszystkie usługi bankowe w jednym miejscu

Oferta

Leasing z niskimi ratami

Leasing z niskimi ratami

Leasing z niskimi ratami polecamy klientom, którzy chcą spłacać jedynie prognozowaną utratę wartości auta podczas jego użytkowania, a nie jego całą wartość.

Leasing Autonomia z niższą ratą

Leasing Autonomia z niższą ratą

Leasing, w którym masz do wyboru dwie opcje zakończenia umowy, zapewni Ci elastyczne warunki finansowania używanego auta, którego wiek nie przekroczył 5 lat. Zyskujesz, bo Twoja rata jest znacznie niższa, niż w leasingu klasycznym.

Twoja Polisa ONLINE

Twoja Polisa ONLINE

To wznowienie polisy przez Internet. Telefoniczne ustalisz zakres polisy z Doradcą Ubezpieczeniowym, płatność zrobisz przez Internet, a polisę wyślemy na Twój e-mail.

Konto firmowe

Konto firmowe

Plus Konto Biznes to wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe od Volkswagen Bank cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. 

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych to spokój i pewność najwyższej jakości usług. Dzięki nim zyskujesz świadomość, że Twój samochód jest w najlepszych rękach i z góry znasz koszty przeglądów w ramach wybranego pakietu. Dla Twojej wygody pakiety dostępne są w różnych wariantach.

Kalkulator leasingu samochodowego:

Teraz zakup nowego auta jest bliżej, niż myślisz! Wybierz markę samochodu, którym chciałbyś jeździć i oblicz wysokość miesięcznej raty za wymarzone auto.

Aktualności

Informacje i wiadomości

Oszustwo na Rachmistrza - Spis Powszechny

Przestrzegamy przed próbami wyłudzenia Twoich danych metodą oszustwa na Rachmistrza.

Prace techniczne

Volkswagen Bank uprzejmie informuje, że w dniu 1 sierpnia (niedziela) w godzinach 11:00 – 15:00 prowadzone będą prace techniczne w systemach bankowych. W związku z tym w podanych godzinach dostęp do rachunków przez Internet i telefon może być utrudniony.

Autoaukcja.com VWFS z nagrodą Fleet Derby!

Portal VWFS do sprzedaży samochodów autoaukcja.com po raz drugi z rzędu został nagrodzony w prestiżowym plebiscycie branżowym Fleet Derby. Statuetkę wręczono podczas uroczystej gali 17 czerwca br.

Potrzebujesz pomocy?

Strefa kierowcy
PRZEJDŹ DO STRONY
Usługi bankowe
PRZEJDŹ DO STRONY