W góry czy nad morze?

Klucz to sprawdzony partner w finansowaniu

Volkswagen Tiguan
faworytem rankingu money.pl!

Sprawdź możliwość finansowania numeru 1*

Nowe okazje dla Twojego biznesu

Poleasingowe Volkswagen Samochody Dostawcze

Zobacz Elektryczne Gitary

w elektrycznych samochodach

Zaopiekuj swoje auto

Pakiet przeglądów i ochrona pogwarancyjna Car Protect

Konto za „0” złotych

ale z pełnią korzyści!

Oferta

Leasing JAK ABONAMENT

Spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości auta podczas jego użytkowania, a nie całą jego wartość. Stąd niskie abonamentowe raty.

Leasing Autonomia JAK ABONAMENT

Masz dwie opcje zakończenia umowy, czyli elastyczne warunki finansowania używanego auta do 5 lat. A dodatkowo Twoja rata jest znacznie niższa niż w klasycznym leasingu.

NAJEM – usługa dla wygodnych

Oto idealny sposób na bezstresowe korzystanie z auta i pełną kontrolę kosztów. Po prostu: jeździsz nowym autem, płacąc stałą miesięczną opłatę, w której jest już ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze oraz opony. I o nic się nie martwisz.

Konto firmowe

Plus Konto Biznes to wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe od Volkswagen Bank, cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. Umożliwia bezpieczne i szybkie dokonywanie rozliczeń, jak również kontrolowanie wydatków swoich pracowników.

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych to spokój i pewność najwyższej jakości usług. Dzięki nim zyskujesz świadomość, że Twój samochód jest w najlepszych rękach i z góry znasz koszty przeglądów w ramach wybranego pakietu. Dla Twojej wygody pakiety dostępne są w różnych wariantach. 

Kalkulator kredytu samochodowego:

Wybierz auto, które odpowiada Twoim oczekiwaniom i oblicz swoją miesięczną ratę kredytu bez wychodzenia z domu.

Aktualności

Informacje i wiadomości

Prace techniczne w dniach 31.05-01.06.2024

31.05.2024

W dniach od 31.05.2024 (piątek) od godziny 20:00 do 01.06.2024 (sobota) do godziny 02:00 złożenie wniosku kredytowego oraz wniosku o konto bankowe może być utrudnione ze względu na prowadzone prace techniczne.

Prace techniczne w dniu 19.05.2024

17.05.2024

W dniu 19.05.2024 (niedziela) od godziny 16:00 do godziny 20:00, nasze usługi bankowe będą niedostępne ze względu na prace techniczne. W tym czasie dostęp do rachunków może być utrudniony oraz może dojść do chwilowych niedostępności w autoryzacjach transakcji kartami płatniczymi. Mogą wystąpić również problemy z bankowością elektroniczną, aplikacją mobilną i płatnościami w Internecie. Zaplanuj wcześniej swoje płatności a jeśli potrzebujesz, wypłać gotówkę z wyprzedzeniem.

Problemy z autoryzacją transakcji kartami płatniczymi

10.05.2024

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 maja br. mogą występować problemy z autoryzacją transakcji płatniczych kartami Visa Volkswagen Bank. 
Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. 
Przepraszamy za niedogodności.

Potrzebujesz pomocy?