ELEKTRYKI I HYBRYDY W NOWOCZESNYM FINANSOWANIU

Wejdź do świata elektromobilności

Chcesz auto dostępne od ręki? Zapraszamy!

Poleasingowe, używane auta z finansowaniem

Aplikacja Mobilna Volkswagen Bank

Wszystkie usługi bankowe w jednym miejscu

Oferta

Leasing z niskimi ratami

Leasing z niskimi ratami

Leasing z niskimi ratami polecamy klientom, którzy chcą spłacać jedynie prognozowaną utratę wartości auta podczas jego użytkowania, a nie jego całą wartość.

Leasing Autonomia z niższą ratą

Leasing Autonomia z niższą ratą

Leasing, w którym masz do wyboru dwie opcje zakończenia umowy, zapewni Ci elastyczne warunki finansowania używanego auta, którego wiek nie przekroczył 5 lat. Zyskujesz, bo Twoja rata jest znacznie niższa, niż w leasingu klasycznym.

Twoja Polisa ONLINE

Twoja Polisa ONLINE

To wznowienie polisy przez Internet. Telefoniczne ustalisz zakres polisy z Doradcą Ubezpieczeniowym, płatność zrobisz przez Internet, a polisę wyślemy na Twój e-mail.

Konto firmowe

Konto firmowe

Plus Konto Biznes to wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe od Volkswagen Bank cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. 

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych to spokój i pewność najwyższej jakości usług. Dzięki nim zyskujesz świadomość, że Twój samochód jest w najlepszych rękach i z góry znasz koszty przeglądów w ramach wybranego pakietu. Dla Twojej wygody pakiety dostępne są w różnych wariantach.

Kalkulator leasingu samochodowego:

Teraz zakup nowego auta jest bliżej, niż myślisz! Wybierz markę samochodu, którym chciałbyś jeździć i oblicz wysokość miesięcznej raty za wymarzone auto.

Aktualności

Informacje i wiadomości

Nowa wersja aplikacji mobilnej VOLKSWAGEN BANK PL

Szanowni Klienci,

W dniu 18.10.2021 roku w sklepach Google Play, AppGallery oraz App Store pojawiła się nowa wersja (2.1.2) aplikacji mobilnej VOLKSWAGEN BANK PL dostępna dla wszystkich użytkowników.

Obniż koszt zakupu elektryka dzięki dopłacie

Zakup samochodu elektrycznego może teraz wiązać się z niższym kosztem dzięki dotacjom z programu „Mój elektryk”.

Razem pomagamy w walce z zagrożeniami

W Volkswagen Financial Services wiemy, jak ważna jest mobilność. Dlatego pomagamy zapewnić ją tym, którzy niosą pomoc potrzebującym.

Potrzebujesz pomocy?

Strefa kierowcy
PRZEJDŹ DO STRONY
Usługi bankowe
PRZEJDŹ DO STRONY