Dni otwarte VW FS STORE

Dni otwarte VW FS STORE

Samochody używane dostępne od ręki, 27 -28 maja 2022

InMobi ...i korzystasz po drodze!

Wyjeździj sobie zniżkę na ubezpieczenie auta

Rozwiązałeś umowę leasingu przed terminem?

Sfinansujemy dla Ciebie kolejne auto – z pełnym pakietem ubezpieczeń za 1 zł!

ELEKTRYKI w finansowaniu w niskiej racie

Program dopłat „Mój Elektryk”
Konto firmowe Volkswagen Bank. Postaw na bezpieczną kartę w biznesie!

Konto firmowe Volkswagen Bank

Postaw na bezpieczną kartę w biznesie!

Oferta

Leasing jak abonament

Leasing jak abonament

Spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości auta podczas jego użytkowania, a nie całą jego wartość. Stąd niskie abonamentowe raty.

Leasing Autonomia jak abonament

Leasing Autonomia jak abonament

Masz dwie opcje zakończenia umowy, czyli elastyczne warunki finansowania używanego auta do 5 lat. A dodatkowo Twoja rata jest znacznie niższa niż w klasycznym leasingu.

Twoja Polisa ONLINE

Twoja Polisa ONLINE

To wznowienie polisy przez Internet. Telefoniczne ustalisz zakres polisy z Doradcą Ubezpieczeniowym, płatność zrobisz przez Internet, a polisę wyślemy na Twój e-mail.

Konto firmowe

Konto firmowe

Plus Konto Biznes to wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe od Volkswagen Bank cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. 

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych to spokój i pewność najwyższej jakości usług. Dzięki nim zyskujesz świadomość, że Twój samochód jest w najlepszych rękach i z góry znasz koszty przeglądów w ramach wybranego pakietu. Dla Twojej wygody pakiety dostępne są w różnych wariantach.

Kalkulator leasingu samochodowego:

Teraz zakup nowego auta jest bliżej, niż myślisz! Wybierz markę samochodu, którym chciałbyś jeździć i oblicz wysokość miesięcznej raty za wymarzone auto.

Aktualności

Informacje i wiadomości

Prace techniczne

W dniu 22.05.2022 (niedziela), od godziny 8:00 do 11:00, nasze usługi bankowe będą niedostępne ze względu na prace techniczne. W tym czasie dostęp do wniosków online o kredyt gotówkowy oraz otwarcie rachunku może być utrudniony.

Karta Volkswagen Bank wśród najciekawszych kart płatniczych na rynku w plebiscycie Cashless Pay 2021

Z dumą informujemy, że wzór karty Visa Business Volkswagen Bank zajął drugie miejsce w plebiscycie na najciekawszą kartę płatniczą roku Cashless Pay 2021 organizowanym przez Cashless.pl.

Czas pracy Infolinii w okresie Świątecznym

Uprzejmie informujemy, że 24.12.2021 Infolinia w zakresie obsługi umów leasingowych jest niedostępna. Obsługa umów bankowych dostępna jest w tym dniu w godzinach od 9.00 do 14.00. W dniu 31 grudnia Konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 9.00 do 16.00.

Potrzebujesz pomocy?