Konto za „0” złotych

ale z pełnią korzyści!

Lokaty Volkswagen Bank

Oszczędzaj na co chcesz.
My gwarantujemy wysokie oprocentowanie.

U EKSPERTÓW

Auta używane z finansowaniem

NAJEM

Wybierz auto i korzystaj, my zajmiemy się resztą

Polacy wybierają elektryki w finansowaniu JAK ABONAMENT

Konto firmowe Volkswagen Bank

Postaw na bezpieczną kartę w biznesie!

Oferta

Leasing JAK ABONAMENT

Spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości auta podczas jego użytkowania, a nie całą jego wartość. Stąd niskie abonamentowe raty.

Leasing Autonomia JAK ABONAMENT

Masz dwie opcje zakończenia umowy, czyli elastyczne warunki finansowania używanego auta do 5 lat. A dodatkowo Twoja rata jest znacznie niższa niż w klasycznym leasingu.

NAJEM – usługa dla wygodnych

Oto idealny sposób na bezstresowe korzystanie z auta i pełną kontrolę kosztów. Po prostu: jeździsz nowym autem, płacąc stałą miesięczną opłatę, w której jest już ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze oraz opony. I o nic się nie martwisz.

Konto firmowe

Plus Konto Biznes to wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe od Volkswagen Bank, cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. Umożliwia bezpieczne i szybkie dokonywanie rozliczeń, jak również kontrolowanie wydatków swoich pracowników.

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych to spokój i pewność najwyższej jakości usług. Dzięki nim zyskujesz świadomość, że Twój samochód jest w najlepszych rękach i z góry znasz koszty przeglądów w ramach wybranego pakietu. Dla Twojej wygody pakiety dostępne są w różnych wariantach. 

Kalkulator kredytu samochodowego:

Wybierz auto, które odpowiada Twoim oczekiwaniom i oblicz swoją miesięczną ratę kredytu bez wychodzenia z domu.

Aktualności

Informacje i wiadomości

Prace techniczne w dniach
06-07.05.2023

05.05.2023

W dniach od 06.05.2023 (sobota) od godziny 20:30 do 07.05.2023 (niedziela) do godziny 19:00, nasze usługi bankowe będą niedostępne ze względu na prace techniczne. W tym czasie dostęp do rachunków może być utrudniony oraz może dojść do chwilowych niedostępności w autoryzacjach transakcji kartami płatniczymi. Mogą wystąpić również problemy z bankowością elektroniczną, aplikacją mobilną i płatnościami w Internecie. Zaplanuj wcześniej swoje płatności a jeśli potrzebujesz, wypłać gotówkę z wyprzedzeniem.

Prace techniczne w dniu 16.04.2023

14.04.2023

W dniu 16.04.2023 (niedziela) od godziny 20:00 do 22:00, nasze usługi bankowe będą niedostępne ze względu na prace techniczne.
W tym czasie dostęp do rachunków i kart płatniczych może być utrudniony. Mogą wystąpić również problemy z bankowością elektroniczną, aplikacją mobilną i płatnościami w Internecie. 
Zaplanuj wcześniej swoje płatności a jeśli potrzebujesz, wypłać gotówkę z wyprzedzeniem.

Prace techniczne

14.04.2023

W dniu 18.04.2023 między godziną 01:00 a 03:00, niektóre usługi bankowe będą niedostępne ze względu na prace techniczne. W tym czasie może dojść do chwilowych niedostępności w autoryzacjach transakcji kartami płatniczymi. Zaplanuj wcześniej swoje płatności a jeśli potrzebujesz, wypłać gotówkę z wyprzedzeniem.

Potrzebujesz pomocy?