O nas

 • Volkswagen Financial Services w Polsce

  Wystąpienie Prezesa Zarządu Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce , Mikołaja Woźniaka.

  Czytaj dalej

 • Kim jesteśmy?
  Volkswagen Financial Services oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla Klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczną.

  Czytaj dalej

 • Mobilność? Co to takiego?

  Mobilność to zdolność do zmiany miejsca w momencie, kiedy tego potrzebujemy. Widzimy jak zmienia się styl życia, słuchamy oczekiwań. Wiemy jak ważna jest swoboda i niezależność. Esencją mobilności jest samochód. Zbadaliśmy to.

  Czytaj dalej

 • Działamy razem z markami Grupy Volkswagen
  W jedności siła. Naszą ofertę tworzymy w ścisłej współpracy z markami samochodowymi z Grupy Volkswagen.

  Czytaj dalej

 • Jesteśmy na wszystkich kontynentach
  Duży może więcej. Dlatego ciągle się rozwijamy i jesteśmy już w 51 krajach świata. Bo każdy nabywca jest inny, każdy ma własne potrzeby, ale wszyscy chcą opłacalnych rozwiązań. Mieć jak najwięcej za jak najmniej.

  Czytaj dalej

 • Nasz cel: samochód dostępny jak nigdy dotąd
  Kiedyś samochód był inwestycją na całe życie. Teraz możesz korzystać z niego bez większych wyrzeczeń i zmieniać go nawet co trzy lata. Jak to brzmi? Dokładnie tak, jak oferta Volkswagen Financial Services.

  Czytaj dalej


Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).