InMobi Nawigacja

…i korzystasz po drodze!

Wyjeździj sobie zniżkę na ubezpieczenie auta

InMobi to efekt współpracy Volkswagen Financial Services z Yanosik. To aplikacja z nawigacją, która poprowadzi Cię do celu, informując po drodze o fotoradarach, wypadkach czy ograniczeniach prędkości. Ale to nie wszystko! Korzystając z niej, możesz zyskać do 20% dodatkowej zniżki na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, Assistance i NNW dla wszystkich marek samochodów (oferta łączy się z innymi zniżkami, np. za bezszkodową jazdę).

Jak to działa?

  1. Jeździsz z nawigacją

    Nawigacja w InMobi wybiera najmniej zatłoczoną trasę i prowadzi Cię prosto do celu. Dzięki temu docierasz na miejsce szybko i bezpiecznie.

  2. Zdobywasz zniżki

    Twój przepisowy i płynny styl jazdy jest na bieżąco analizowany. Za bezpieczne prowadzenie auta możesz otrzymać do 20% zniżki na zakup pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych lub do 10% na zakup OC. Oczywiście, nawet niższa ocena stylu jazdy nie powoduje wzrostu składki ubezpieczeniowej.

  3. Kupujesz ubezpieczenie na dogodnych warunkach

    W aplikacji InMobi kupisz polisę OC, AC, NNW i Assistance. Atrakcyjna oferta ubezpieczenia OC jest dostępna dla aut wszystkich marek w wieku do 35 lat, a pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych dla maksymalnie 9-letnich samochodów. Już na start, niezależnie od wieku posiadanego auta, otrzymujesz 5% zniżki na ubezpieczenie OC.

Zacznij korzystać już teraz

Dowiedz się więcej na stronie inmobi.vwfs.pl

Otwórz stronę

Potrzebujesz pomocy?