Lokata 5 Plus

Zabezpiecz się na 5 PLUS

Oferta

Lokata 5 Plus to wysoko oprocentowany produkt inwestycyjny dedykowany dla klientów indywidualnych.
Lokata 5 Plus to trafna inwestycja dla Ciebie i Twojej rodziny.

Lokata 5 Plus dostępna jest w ramach umowy o prowadzenie rachunku indywidualnego Konto e-direct oraz rachunku oszczędnościowego Plus Konto.

Lokata 5 Plus to wysoko oprocentowana lokata terminowa na okres od 1 roku do 10 lat. Okres oszczędzania możesz określić indywidualnie.

Wypłata odsetek następuje w systemie kwartalnym bądź po zakończeniu okresu lokaty. W przypadku automatycznego przedłużenia lokaty masz możliwość wyboru wypłaty odsetek na konto lub dalszej ich kapitalizacji (dopisania do lokaty i przedłużenia jej w kwocie powiększonej o naliczone odsetki).

Istnieje możliwość automatycznego odnawiania lokaty na kolejne okresy.

Szczegóły

Jeśli posiadasz rachunek rozliczeniowo oszczędnościowy Konto e-direct lub Plus Konto, możesz w prosty sposób ulokować swoje nadwyżki, inwestując w wygodną i atrakcyjną Lokatę 5 Plus przez Internet lub telefon z każdego miejsca, o dowolnej porze dnia i nocy.

Wysoko oprocentowana lokata terminowa

Dowolny okres oszczędzania od 1 do 10 lat

Kwartalna kapitalizacja odsetek

Kwota minimalna lokaty 1 000 zł

Gwarancja połowy odsetek za przedterminowe zerwanie lokaty

Aby otworzyć lokatę

Lokata dostępna jest dla posiadaczy Konta e-direkt. Wypełnij formularz! Nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą, by potwierdzić dane, a po podpisaniu dokumentów, które dostarczy do Ciebie kurier, Twoje konto zostanie otwarte.

Otwórz konto e-direct

Potrzebujesz pomocy?