Oszczędności

Finanse na Twoją przyszłość

Jak najbezpieczniej zainwestować Twoje oszczędności?

 Od czego zacząć inwestowanie wolnych środków? Od wyboru właściwej lokaty. Poznaj nasze oferty i zdecyduj, z którą z nich mnożenie zysków będzie dla Ciebie najwygodniejsze. Oszczędzaj z nami na lata planując swoją przyszłość. Zaplanuj już dziś swoje wymarzone wakacje.

Oszczędzaj z Plus Kontem nawet 5%

Realizuj swoje plany z oprocentowaniem do 5% dzięki elastycznej formie oszczędzania. W każdej chwili możesz wypłacić swoje środki co ułatwi Ci zarządzanie finansami. Plus Konto oszczędnościowe założysz całkowicie zdalnie i bezpłatnie. Nic nie zapłacisz również za prowadzenie rachunku. Ty lokujesz swoje oszczędności my zapewniamy Ci zysk nawet 5%.

Zainwestuj w swoją przyszłość nawet na 6,5%!

Lokata Plus to inwestycja o stałym lub zmiennym oprocentowaniu w zależności od wybranego okresu – od 30 do 360 dni. To Ty decydujesz na jakich warunkach chcesz oszczędzać. My gwarantujemy Ci zysk nawet 6,5% w skali roku.

Lokata 5 Plus

Lokata 5 Plus to dobra inwestycja wolnych środków. To produkt z terminem minimum rocznym, ale w którym odsetki naliczane są kwartalnie. Naliczonych co kwartał odsetek nie utracimy w przypadku wcześniejszego zakończenia lokaty.

Potrzebujesz pomocy?