Karty płatnicze

Zbliż się do wygody!

Szczegóły

Karty zbliżeniowe to obecnie jedna z najwygodniejszych i najszybszych form realizowania płatności.

Karta oprócz paska magnetycznego posiada mikroprocesor i identyfikator płatności zbliżeniowych. Karta umożliwia realizacje szybkich, wygodnych i bezpiecznych transakcji zbliżeniowych Visa payWave.

Karta Visa jest zawsze przy Tobie. Nie wypuszczasz karty z rąk podczas realizacji transakcji zbliżeniowej.

Karta aktywuje się jedynie na chwilę dokonywania konkretnej płatności zbliżeniowej – tylko na sygnał wysyłany z czytnika zbliżeniowego w urządzeniu, po przyjęciu płatności czytnik od razu dezaktywuje się.

Transakcje zbliżeniowe mogą być realizowane w oparciu o limity dzienne transakcji bezgotówkowych/wypłaty gotówki. Transakcje są autoryzowane bez względu na kwotę.

Więcej informacji o transakcjach zbliżeniowych znajdziesz na stronie internetowej Volkswagen Bank w sekcji karty płatnicze, FAQ oraz na stronie www.visa.pl

Płacąc zbliżeniowo do kwoty 100 zł, nie jest wymagane podanie numeru PIN, nie mniej jednak przy niektóych transakacjach możesz być poproszony o podanie PIN-u z uwagi na wymóg silnego uwierzytelnienia. Przy transakcji wypłaty gotówki zbliżeniowo w bankomacie, umożliwiającym dokonanie takiej transakcji każdorazowo jest wymagane podanie numeru PIN.
Zasady realizacji translacji zbliżeniowych dokonanych poza krajem różnią się od tych w Polsce, np. w strefie euro zbliżeniowo można płacić do 20 euro, w Wielkiej Brytanii do 30 funtów brytyjskich. Limity te ustalane są niezależnie od Volkswagen Banku.

Zbliż się do wygody!

Nie ma lepszego rozwiązania przy drobnych zakupach, zbliżasz kartę i... transakcja dokonana.

Przydatne w miejscach, gdzie ważna jest szybkość dokonywania transakcji.

Transakcje zbliżeniowe umożliwiają błyskawiczne płatności, szybką wypłatę gotówki bez względu na kwotę.

Zabezpieczenie przed możliwością dokonania "przypadkowej płatności" zbliżeniowej.

Teraz tylko Ty decydujesz, czy funkcja zbliżeniowa ma być włączona/wyłączona na Twojej karcie Visa.

Potrzebujesz pomocy?

Strefa kierowcy
PRZEJDŹ DO STRONY
Usługi bankowe
PRZEJDŹ DO STRONY