Odwiedź nas w STORE

Znajdź samochód, którego szukasz

Chcesz kupić używany samochód? Proponujemy sprawdzone poleasingowe auta w dogodnym finansowaniu, dostępne od ręki. Zapraszamy na store.vwfs.pl lub do salonu przy ulicy Łopuszańskiej 36 w Warszawie.

 

Wiemy, co sprzedajemy

Możesz nabyć używany samochód, mając pewność co do jego pochodzenia, stanu technicznego, historii serwisowania oraz napraw. Zapewniamy Ci wgląd do pełnej historii pojazdu.

Łatwo, wygodnie, bezpiecznie

Auta oferujemy w finansowaniu, które możesz dopasować do swoich potrzeb.  Wśród naszych produktów znajdziesz leasingi i kredyty, klasyczne i nowoczesne, kredyty gotówkowe. Pozostawiamy Ci dużą swobodę kalibracji oferty oraz wysokości rat. Oferujemy także wybór ubezpieczeń i pakietów serwisowych.

Kupujesz tak samo, jak nowe auto

Poczuj komfort kupowania auta w salonie, nawet wtedy, gdy chcesz nabyć używane auto. Oferujemy Ci dużą dowolność w dobieraniu rat do swoich potrzeb. Podobnie jak przy zakupie nowego auta, możesz skorzystać z opcji zwrotu pojazdu do salonu po zakończeniu leasingu lub kredytu. Udostępniamy Ci pełen pakiet możliwości, dzięki temu kupujesz auto z dużo większą swobodą niż standardowo, zapewniając sobie lepszy wybór, również dzięki opcji finansowania z niską ratą. Korzystasz z kompleksowej i jakościowej obsługi, mając pewność, że wiesz, co kupujesz.

Sprawdź również:

Pakiety komunikacyjne

Pakiety komunikacyjne

Pakiety ubezpieczeń OC, AC, NNW i Assistance renomowanych Towarzystw Ubezpieczeń dostępne są dla dowolnego modelu Volkswagena, SEATA, Audi, ŠKODY, Porsche. Zyskaj obsługę u dealerów i w ASO w całej Polsce.

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych to spokój i pewność najwyższej jakości usług. Dzięki nim zyskujesz świadomość, że Twój samochód jest w najlepszych rękach i z góry znasz koszty przeglądów w ramach wybranego pakietu. Dla Twojej wygody pakiety dostępne są w różnych wariantach.

Kredyt z niskimi ratami

Kredyt z niskimi ratami

Nowoczesny kredyt samochodowy oferuje Ci możliwość jazdy wymarzonym samochodem bez konieczności spłacania jego całkowitej wartości. Dzięki temu możesz w trakcie trwania umowy korzystać z niskich rat, a po jej zakończeniu zwrócić pojazd do salonu.

Potrzebujesz pomocy?

Strefa kierowcy
PRZEJDŹ DO STRONY
Usługi bankowe
PRZEJDŹ DO STRONY