Finansowanie samochodu
używanego

Kompromisy nie będą konieczne

Kupujesz używane jak nowe.

Możesz pozwolić sobie na lepszy samochód, niż sądzisz. U nas dostaniesz wszystko - sprawdzone auto i korzystne finansowanie. Nie musisz rezygnować z tego, co ważne. Wybierasz samochód, który spełnia Twoje potrzeby.

Kredyt Autonomia KLASYCZNY

Zamiast angażować własne oszczędności, weź kredyt na samochód używany. Spłatę możesz rozłożyć nawet na 84 raty, a wkład własny zaczyna się już od 0% wartości auta. Decyzję otrzymasz w ciągu godziny.

Kredyt Autonomia JAK ABONAMENT

Kredyt, w którym masz do wyboru trzy opcje zakończenia umowy, zapewni Ci elastyczne warunki finansowania używanego auta, którego wiek nie przekroczył 5 lat. Zyskujesz, bo Twoja rata jest znacznie niższa, niż w kredycie KLASYCZNYM.

Kredyt gotówkowy AutoGotówka

Kredyt AutoGotówka to finansowanie samochodu z dowolnego rocznika. Możesz otrzymać od 10 000 do 150 000 zł, a raty rozłożyć na okres nawet do 84 miesięcy.

Odwiedź nas w STORE  

Pełna satysfakcja przy zakupie używanego auta. Oferujemy sprawdzone, salonowe samochody marki ŠKODA, Volkswagen, SEAT, Audi. Kilkuletnie modele, w niskich ratach kredytu i leasingu, które bez problemu dopasujesz do swoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy?