Kredyt Autonomia JAK ABONAMENT

Autonomia - rewolucja w zakupie aut używanych

Kiedyś samochód był inwestycją na całe życie. Teraz możesz korzystać z niego bez większych wyrzeczeń i zmieniać go nawet co kilka lat. Na tym właśnie polega Autonomia.

Otwieramy przed Tobą szeroki wybór kilkuletnich samochodów, gotowych do dalszego użytkowania. Jeśli szukasz sprawdzonego auta używanego za rozsądne pieniądze – dobrze trafiłeś. Jazda samochodem nie musi oznaczać przywiązania do jednego pojazdu. Możesz użytkować auto, zachowując możliwość jego zmiany. Pozwól sobie na niezależność.

Szukasz używanego samochodu?

Zapnij pasy, bo mamy coś dla Ciebie!

Gdy jesteś świeżo upieczonym kierowcą

- obalamy zasadę, że im jesteś młodszy, tym starszym autem jeździsz. Teraz stać Cię na całkiem młody samochód, który – tak jak Ty – pierwsze jazdy ma już za sobą. Używasz telefonu w abonamencie albo słuchasz muzyki w aplikacji? Teraz dokładnie tak samo możesz korzystać z samochodu.

Gdy myślisz o zmianie samochodu lub o drugim aucie

- i niestety wciąż tylko myślisz, odkładając decyzję na później, bo albo brakuje Ci gotówki, albo nie masz czasu, żeby osobiście sprawdzić, czy każdy samochód z ogłoszenia jest wart swojej ceny. Teraz nie musisz inwestować ani czasu, ani dużych funduszy, aby zrealizować swoje plany

Gdy marzy Ci się auto wyższej klasy

- to marzenie łatwo dziś spełnić. Znajdź samochód, którym chcesz jeździć, i zaplanuj, jaką kwotę ze swojego miesięcznego budżetu możesz przeznaczyć na jego użytkowanie. Co więcej – po kilku latach możesz zmienić auto na nowszy model. To nie ekstrawagancja, ale korzystne rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Wybierz to, co sprawdzone

Zakup samochodu używanego kojarzy Ci się z długim, meczącym poszukiwaniem? Nawet jeżeli lubisz przebierać w autach na serwisach ogłoszeniowych, możesz zrobić to szybciej i trafniej! Kupienie dobrego i sprawdzonego auta używanego jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje.

Nie obawiaj się złego stanu technicznego auta i dodatkowych wydatków.

Oferujemy młode samochody używane, pochodzące z wiarygodnego źródła. Auta są sprawdzone i certyfikowane, z udokumentowanym przebiegiem i historią napraw. Z Autonomią masz więc pewność co do jakości i stanu samochodu, jakiej nigdy nie da Ci komis.

Ciesz się obsługą najwyższej jakości.

W naszych autoryzowanych salonach dealerskich sprzedawcy przedstawią Ci wszystkie informacje dotyczące wybranego auta, jak i dopasują do Twoich potrzeb finansowanie. Zostaniesz więc obsłużony profesjonalnie, dokładnie tak, jak przy zakupie nowego modelu.

Wybierz sprawdzony samochód.

Samochody w naszej ofercie zostały wcześniej sprawdzone pod względem technicznym, a Ty możesz zapoznać się z dokumentami dotyczącymi ich eksploatacji i napraw. Nie musisz więc samodzielnie weryfikować jakości pojazdu, tylko cieszyć się jazdą od razu po podpisaniu umowy.

Jak to działa?

Wybierasz kilkuletnie auto używane. Podczas spotkania ze sprzedawcą określasz, jak długo planujesz nim jeździć, ile przeciętnie pokonujesz kilometrów rocznie i jaka opłata miesięczna będzie Ci odpowiadała.

Po podpisaniu umowy wyjeżdżasz z salonu młodziutkim autem. Jeździsz nim przez dwa, trzy albo cztery lata. Co miesiąc wnosisz stałą opłatę, jak rachunek za prąd czy telewizję, i korzystasz z niego, kiedy i jak chcesz.

 

Wkład własny od 0-30% wartości auta

Podejmujesz decyzję o tym, że chcesz jeździć sprawdzonym kilkuletnim autem. Nie musisz wpłacać pieniędzy, ale jeśli posiadasz wkład własny, możesz go wykorzystać – dzięki temu opłata za samochód będzie niższa.

Niska rata przez okres 24, 36 albo 48 miesięcy

Wybierasz okres, w którym chcesz jeździć wybranym samochodem: 24, 36 albo 48 miesięcy. Przez ten czas wnosisz niską ratę miesięczną i swobodnie korzystasz z pojazdu. Nie spłacasz całego auta – płacisz jedynie za spodziewaną utratę jego wartości w okresie użytkowania, co wpływa na wysokość miesięcznej opłaty. Dzięki temu stać Cię na młode auto prosto z salonu. Zapomnij o kilkunastoletnich modelach, których utrzymanie wiąże się z ciągłymi naprawami w najmniej spodziewanych momentach.

Zakończenie umowy

Kiedy zakończy się umowa, masz trzy możliwości.

Opcja pierwsza: możesz zwrócić samochód do dealera i – jeśli chcesz – zmienić go na inny, żeby przez następne lata jeździć młodszym modelem. W tym celu zawierasz nową umowę.

Opcja druga: jeśli użytkowany przez Ciebie samochód spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i chcesz mieć go na własność – możesz go spłacić jednorazowo. Już przy podpisywaniu umowy dowiesz się, jaka będzie cena jego wykupu.

Opcja trzecia: możesz też pozostać przy sprawdzonym już przez Ciebie samochodzie i kontynuować opłacanie miesięcznych rat.

Pewny, używany samochód

Sprawdzona historia i pochodzenie

Niska miesięczna opłata

Gwarancja odkupu auta

Korzyści

Twoja wygoda

 • Nie musisz przeglądać setek ogłoszeń,
  aby znaleźć odpowiedni i pewny samochód używany – wybierzesz go w autoryzowanym salonie.

 • Korzystasz swobodnie z samochodu, a jednocześnie zachowujesz niezależność – to Ty decydujesz: albo wykupisz auto, albo je zwrócisz i – jeśli chcesz – wybierzesz nowszy model.

Twoje oszczędności

 • Nie musisz dysponować od razu dużą kwotą, aby cieszyć się wymarzonym samochodem.

 • Niskie raty za samochód są dopasowane do Twojego miesięcznego budżetu.

Twój spokój

 • Jesteś spokojny o stan techniczny auta, które wybierasz. Jest ono sprawdzone, a jego historia udokumentowana.

 • Nie martwisz się o późniejszą sprzedaż samochodu – tym zajmiemy się za Ciebie, a Ty będziesz mógł wybrać kolejny, młodszy model.

Używany - prosto z salonu

Volkswagen Financial Services stworzył rozwiązanie, które umożliwia wygodne użytkowanie kilkuletniego auta w dogodnej miesięcznej racie.

Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w obszarze finansowania samochodów. Dzięki temu nasze usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją auta są świadczone na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi bankowe, leasingowe i ubezpieczeniowe.

Naszą ofertę tworzymy w ścisłej współpracy z markami samochodowymi Grupy Volkswagen. 

Dzięki Autonomii masz wybór spośród wielu modeli aut używanych:

 • sprawdzonych według 117 punktów pod względem technicznym (z certyfikatem Das Welt Auto i Audi Select: plus)

 • gwarantowaną historią w zakresie przebiegu i pochodzenia

 • udokumentowanymi przeglądami i naprawami w ASO

 • z możliwością odbycia jazdy próbnej.

Wejdź do świata Autonomii i wybierz dla siebie najlepszą drogę do bycia mobilnym.

Sprawdź dostępne modele

Das WeltAuto.

Zapytaj sprzedawcę o ofertę Autonomia dla wybranego przez Ciebie modelu.

 

Audi Select :plus

Zapytaj sprzedawcę o ofertę Audi Perfect Lease dla samochodów używanych dla wybranego przez Ciebie modelu.

 

Najczęściej zadawane pytania

Press room

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na nasz temat. Sprawdź, co piszą o nas media.

Przejdź do oferty

Sprawdź również:

Pakiety komunikacyjne

Pakiety ubezpieczeń OC, AC, NNW i Assistance renomowanych Towarzystw Ubezpieczeń dostępne są dla dowolnego modelu Volkswagena, SEATA, Audi, ŠKODY, Porsche. Zyskaj obsługę u dealerów i w ASO w całej Polsce.

Pakiety przeglądów serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych to spokój i pewność najwyższej jakości usług. Dzięki nim zyskujesz świadomość, że Twój samochód jest w najlepszych rękach i z góry znasz koszty przeglądów w ramach wybranego pakietu. Dla Twojej wygody pakiety dostępne są w różnych wariantach. 

Kredyt JAK ABONAMENT

Kredyt samochodowy JAK ABONAMENT daje Ci możliwość jazdy wymarzonym samochodem bez konieczności spłacania całej jego wartości. Dzięki temu w czasie trwania umowy korzystasz z niskich rat, a po jej zakończeniu możesz wziąć kolejne auto w ramach nowej umowy lub spłacić dotychczasowe i jeździć nim dalej.

Potrzebujesz pomocy?