Kredyt gotówkowy na elektromobilność

Sfinansuj swoje potrzeby na zieloną energię

Kredyt  gotówkowy na elektromobilność w Volkswagen Bank

Elektromobilność to technologia jutra.

Co najważniejsze, nie obejmuje jedynie aut. Dlatego z nami możesz sfinansować również zakup m.in. hulajnogi, fotowoltaiki, roweru oraz innych produktów, które pozwolą Ci dbać o środowisko. 

 

Poznaj korzyści finansowania

Elastyczność

Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na zakup związany z elektromobilnością, m.in. hulajnóg i rowerów, wallboxów, ale także pomp ciepła i fotowoltaiki.

Dogodne warunki

Możesz pożyczyć do 15 000 zł i rozłożyć spłatę na wygodne raty miesięczne od 3 do 84 miesięcy

Dowolność

Brak konieczności udokumentowania zakupów

Kwota kredytu Oprocentowanie
1 000 – 15 000 PLN 10,99% (RRSO 11,55%)

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 11,55% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł całkowita kwota do zapłaty 17.676,36 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 10.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2.276,36 zł (w tym: prowizja 0.00 zł, odsetki 2.276,36 zł), 35 miesięcznych rat, w wysokości 491,01 zł i ostatnia ratą wyrównującą w wysokości 491 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19.03.2024 r.

Kalkulacja przygotowana przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. To nie jest oferta. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie analizy dokumentów, o które Cię poprosimy.

Skorzystaj z oferty tak, jak chcesz!

Oferta dostępna z kodem ECO

Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku o kredyt gotówkowy jest dopełnienie niezbędnych formalności oraz pozytywne ocenienie zdolności kredytowej przez Bank.

W przypadku pytań dotyczących finansowania zapraszamy również do kontaktu mailowego kredyty@vwfs.com bądź z wybranym salonem dealerskim

Kiedy energia spotyka się z mobilnością

Wygodne, inteligentne i dostosowane do Twoich potrzeb:  ładowarki ułatwią Ci korzystanie z elektromobilności.
Pozwól, aby elektryczny styl życia stał się bezpieczniejszy, wygodniejszy i przyjazny środowisku – w drodze, w domu i przy wytwarzaniu prądu.

Chcesz mieć możliwość ładowania samochodu w domu?

Potrzebujesz pomocy?