Audi

NAJEM

Audi Najem

Porównanie kalkulacji

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Audi NAJEM

Usługi w stałej miesięcznej opłacie

Ubezpieczenie komunikacyjne

Korzystasz z pakietu ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance przez cały okres NAJMU i nie musisz odnawiać ich co rok.

Pełna obsługa serwisowa

Masz zagwarantowane naprawy, diagnostykę auta, wymianę materiałów eksploatacyjnych, przeglądy – w ASO i z użyciem oryginalnych części.

Samochód zastępczy

Masz zagwarantowaną mobilność! W razie awarii czy szkody komunikacyjnej korzystasz z auta zastępczego bez ograniczeń.

Assistance

Do dyspozycji masz opcję holowania samochodu do serwisu ASO, naprawę na drodze, dostarczenie paliwa itd.

Zarządzanie szkodami

O nic się nie martwisz – czy to przy niespodziewanej awarii, stłuczce, czy kradzieży, po prostu dzwonisz do nas, a my się wszystkim zajmujemy.

Opony (opcjonalnie)

Dodatkowo możesz wybrać pakiet opon letnich i zimowych oraz związaną z nimi sezonową wymianę i przechowywanie. Możesz też zrezygnować z tej opcji i obniżyć stałą opłatę.

Potrzebujesz więcej informacji?
Wypełnij formularz, oddzwonimy.

Nasz konsultant, skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu marki Audi oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Następnie Twoje zapytanie, jeśli się zgodzisz, przekażemy wybranemu przez Ciebie Autoryzowanemu Dealerowi Audi, który skontaktuje z Tobą celem obsługi Twojego zapytania (Preferowany Dealer). Będziemy wysyłać Ci także automatyczne wiadomości przypominające w zależności od Twojego zainteresowania. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania.

Administratorem danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz jeśli się zgodzisz także Preferowany Dealer, działający na zasadzie współadministrowania.
W przypadku Twojej zgody na przedstawienie oferty finansowej, oferta ta będzie przedstawiona przez Preferowanego Dealera w imieniu odpowiednio Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (oferta kredytowa) oraz Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. (oferta leasingowa) – obie z siedzibą w Warszawie (00-124), Rondo ONZ 1. Po przedstawieniu oferty, ani Bank ani VWFS nie będą zatrzymywać i dalej wykorzystywać Twoich danych osobowych.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty informując konsultanta Centrum Informacji lub Preferowanego Dealera o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody). Swoje dodatkowe zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/formularz-cofniecia-zgod albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki Audi.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Potrzebujesz pomocy?