Profesjonaliści

Dołącz do nas – poczuj moc doświadczenia!

Jesteśmy silną i dynamiczną Organizacją

Jesteśmy wiarygodnym Pracodawcą, który promuje talenty i nagradza zaangażowanie w pracę. Otwieramy drogę do kariery naszych Pracowników, oferując im szkolenia, praktyki, możliwość zmiany stanowiska lub działu wewnątrz organizacji.

Proces rekrutacji i selekcji Kandydatów do pracy w VWFS składa się z kilku etapów:

 1. Aplikacja
  Rekrutację rozpoczynamy od opracowania kompetencyjnego opisu stanowiska, który jest obiektywnym, wyczerpującym i szczegółowym opisem umiejętności, zdolności, kwalifikacji i doświadczenia, które są wymagane od Pracownika na danym stanowisku.
 2. Analiza aplikacji pod kątem dopasowania do docelowego stanowiska
  Nasz zespół rekrutacyjny analizuje nadesłane aplikacje pod kątem zgodności z profilem kompetencyjnym i dokonuje wyboru kandydatów spełniających oczekiwania.
 3. Rozmowy kwalifikacyjne
  • Rozmawiamy z Tobą – runda pierwsza
   To ten dzień! Będziemy mieli okazję się lepiej poznać i rozwinąć informacje zawarte w Twojej aplikacji. Podczas tego spotkania poznasz pracownika HR zajmującego się rekrutacją oraz Twojego przyszłego przełożonego.
  • Rozmawiamy z Tobą - runda druga
   W przypadku niektórych stanowisk (eksperckich i menedżerskich) kompetencje Kandydatów oceniane są w procesie Assessment Center. W zależności od procesu rekrutacyjnego możemy Cię zaprosić na drugie spotkanie w celu wypełnienia testów kompetencyjnych oraz zadań merytorycznych
 4. Decyzja i informacja zwrotna
  Po spotkaniach rekrutacyjnych dokonujemy analizy wywiadów, wyników testów oraz zadań i na tej podstawie wyłaniamy najlepszego Kandydata. Jeżeli się uda, to witamy Cię na pokładzie. Czas poznać cały zespół i rozpocząć nową przygodę. Wszyscy Kandydaci, którzy brali udział w procesie rekrutacji, bez względu na wynik procesu, otrzymują informację zwrotną telefonicznie lub drogą mailową

Jeśli chcesz pracować z nami - zgłoś do nas swoją aplikację.

A jeżeli w danej chwili nie prowadzimy rekrutacji – możesz wysłać aplikację VWFS i VWB.

 

Oferty pracy

Jeśli chcesz pracować w dynamicznym, nastawionym na sukces zespole – zgłoś do nas swoją aplikację.

A jeżeli w danej chwili nie prowadzimy rekrutacji – możesz wysłać aplikację tutaj.

Sprawdź oferty pracy

Potrzebujesz pomocy?