Program Car Protect

Korzyści programu Car Protect

Pozwala on obniżyć koszty związane z użytkowaniem samochodu po upływie gwarancji fabrycznej. W przypadku awarii, koszty naprawy zostaną pokryte przez zakład ubezpieczeń, zgodnie z zakresem wariantu ochrony.

Korzyści Programu Car Protect:

jeździsz swoim autem bezstresowo, dzięki nieograniczonej limitem kilometrów ochronie od kosztów awarii*

poruszasz się pewnie w kraju i za granicą, dzięki profesjonalnym naprawom w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen na terenie całej Polski i w krajach europejskich**

masz pewność profesjonalnych napraw dzięki stosowaniu wyłącznie oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta, na koszt zakładu ubezpieczeń

masz spokój na lata, ochrona możliwa aż do 10. roku eksploatacji auta

prostota i wygoda z myślą o Tobie, dzięki kompleksowej obsłudze w salonie

wygodny zakup u Doradcy w salonie lub przez Internet

* W przypadku marki Volkswagen Samochody Dostawcze w wariancie Diamentowym limit wynosi 350 000 km.
** Wyszczególniona lista znajduje się w Warunkach Ogólnych Ubezpieczenia.

Pakiety

Program Car Protect przygotowany jest we współpracy z Volkswagen Versicherung AG. To renomowany i doświadczony ubezpieczyciel, europejski ekspert w obszarze Ubezpieczeń Kosztów Napraw. Dla Ciebie współpraca z Volkswagen Versicherung, to kompleksowa ochrona i wygoda. Szybka likwidacja szkód i krótki czas oczekiwania na decyzję. Formalności załatwisz podczas jednej wizyty w ASO. To także naturalny wybór przy zakupie auta z grupy Volkswagen.

Wariant Diamentowy Wariant Platynowy Wariant Złoty Wariant Srebrny
Najszerszy zakres ochrony ubezpieczeniowej, porównywalny z zakresem gwarancji fabrycznej.* Obejmuje ochroną wszystkie części mechaniczne, elektryczne i elektroniczne.* Obejmuje ochroną 15 głównych podzespołów pojazdu takich jak: Silnik, manualna i automatyczna skrzynia biegów, przeniesienie napędu, układ kierowniczy, układ hamulcowy, system paliwowy, elektryka, elektronika, układ klimatyzacji, układ chłodzenia, systemy bezpieczeństwa, układ wydechowy, fabryczna instalacja gazowa, napęd elektryczny i hybrydowy.* Obejmuje ochroną 3 główne podzespoły pojazdu takie jak: silnik, manualna i automatyczna skrzynia biegów, układ paliwowy.*

* Z wyłączeniem elementów eksploatacji oraz innych wyłączonych w warunkach programu.

   Wariant Diamentowy Wariant Platynowy Wariant Złoty Wariant Srebrny
Wiek samochodu 0-24 miesiące* 0-48 miesięcy 25-72 miesiące 49-96 miesięcy
Przebieg samochodu 0-60 000 km 0-150 000 km 0-150 000 km 0-200 000 km
Okres ochronny Wariant Diamentowy Wariant Platynowy Wariant Złoty Wariant Srebrny
12 miesięcy TAK TAK TAK TAK
24 miesiące TAK TAK TAK TAK
36 miesięcy TAK      

* Do 48 miesięcy, jeśli polisa jest wykupowana w trakcie trwania gwarancji przedłużonej producenta (Audi Extensive, Safe+, itd).

Dla pojazdów będących w posiadaniu Klienta oraz będących jednocześnie po okresie ważności gwarancji producenta lub dodatkowej, dostępne są wyłącznie 12 miesięczne okresy ubezpieczenia.

Szczegóły Programu Car Protect przedstawi Ci sprzedawca w salonach Volkswagen, ŠKODA, SEAT i Audi.

Jak kupić ubezpieczenie?

Zakup u Doradcy w salonie

Zakup u Doradcy w salonie

Podczas wizyty w salonie Doradca Ubezpieczeniowy z salonu dealerskiego Grupy Volkswagen dobierze odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy dopasowany do auta i Twoich wymagań oraz zniżki.
Zakup lub wznowienie przez Internet

Zakup lub wznowienie przez Internet

Twoja Polisa Online to zakup lub wznowienie polisy przez Internet. Telefonicznie ustalisz zakres z Doradcą Ubezpieczeniowym, płatność zrobisz przez Internet, a polisę i wszystkie potrzebne dokumenty wyślemy na Twój e-mail.
Co można dokupić do polisy?

Co można dokupić do polisy?

Zapytaj Doradcę Ubezpieczeniowego o dodatkowe ubezpieczenia do polisy: samochód zastępczy, ochronę prawną, ubezpieczenie m.in. bagażu, szyb, utraty zniżek, ubezpieczenie na nierówności w drodze, MediPlan – ochronę zdrowotną dla kierowców.

Znajdź dealera

Dokumenty do pobrania

Poniżej są dostępne wszystkie ważne informacje w postaci plików do pobrania.

Zobacz film jak obniżyć koszty związane z użytkowaniem samochodu po upływie gwarancji fabrycznej.

Potrzebujesz pomocy?