Zapraszamy na Motor Show 2018!

30.03.2018

Już 5 kwietnia rozpoczyna się największe w Polsce święto motoryzacji – Motor Show. Co roku ta impreza przyciąga na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich tysiące miłośników samochodów i motocykli. W Motor Show tradycyjnie biorą udział marki samochodowe Grupy Volkswagen, a także Volkswagen Financial Services. Zapraszamy do naszej hali – numer 3A!

Tegoroczna edycja Motor Show odbędzie się pod hasłem „Motoryzacja Jutra”. Na targach będzie można zobaczyć ponad 60 premier, samochodów koncepcyjnych oraz przyszłą wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów. Jedną z największych atrakcji będzie z pewnością europejska premiera trzeciej generacji SUV-a Volkswagena – modelu Touareg.

Rynek motoryzacyjny w Polsce z roku na rok rozwija się coraz bardziej, dlatego obecność w Poznaniu i zaprezentowanie oferty podczas targów powinno być ważnym wydarzeniem dla każdego producenta aut. Udział w rynku nowych samochodów marek z Grupy Volkswagen (VGP) wynosi obecnie około 30 procent. W skład Grupy wchodzą Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche oraz Volkswagen Samochody Dostawcze. VGP oprócz klasycznych premier pokaże również nowości ze świata elektromobilności, jako lider rozwiązań przyszłości.

W centralnym punkcie pawilonu 3A odwiedzający znajdą stoisko Volkswagen Financial Services. Marka oferuje nowoczesne finansowanie i ubezpieczenia aut wszystkich marek Grupy Volkswagen. Na gości targów czekają m.in. przyjazne kalkulatory nowoczesnego kredytu i leasingu, które w ciągu sekund podadzą zaskakująco niskie raty za wymarzony samochód.

Zapraszamy na stoiska VWFS i VGP do hali 3A w dniach 5-8 kwietnia 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do zobaczenia na Motor Show!

Potrzebujesz pomocy?