Zmieniamy profil działalności

17.08.2017

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Volkswagen Bank Polska S.A. („VW Bank”) przygotowuje się do połączenia z Volkswagen Bank GmbH z siedzibą w Niemczech i zmiany formy prawnej. Planowane przekształcenie połączone będzie z gruntowną zmianą profilu działalności na rynku polskim w zakresie usług depozytowych. Bank całkowicie wycofuje z oferty rachunki bankowe dedykowane Klientom Indywidualnym i zaprzestanie świadczenia na rynku polskim usług depozytowych dla tego segmentu klientów.

Mając na uwadze wyżej wymieniony ważny powód, VW Bank w najbliższych dniach będzie wysyłał listy do Klientów Prywatnych wypowiadające Umowę rachunku bankowego oraz powiązaną z nim Umowę o kartę płatniczą, z zachowaniem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. Umowy rachunku będą wygasały z dniem 30.11.2017r. Po tej dacie Rachunki zostaną zamknięte, a wydane do tych rachunków karty płatnicze zostaną zablokowane.

Dalsza działalność Banku skoncentrowana będzie wyłącznie na rozwijaniu oferty dla przedsiębiorców. Oferta produktów dla firm będzie rozbudowywana o nowe pozycje i usługi, wspierające Klientów w prowadzeniu biznesu.

VW Bank nadal będzie oferować i rozwijać konta, lokaty i kredyty dla pracowników Koncernu Volkswagen w Polsce.

Ważna informacja dla posiadaczy Konta e-direct lub Plus Konta

Mając na uwadze powyższe informacje oraz wiedząc jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo i swobodny dostęp do środków, przygotowaliśmy dla Państwa dedykowaną ofertę otwarcia nowego rachunku bankowego we współpracy z Euro Bank S.A. - wybrany przez nas ze względu na potwierdzoną w rankingach najlepszą jakość obsługi oraz ofertę kont i lokat wielokrotnie docenianych przez ekspertów.

Otwierając rachunek i przenosząc środki do Euro Banku S.A. zyskają Państwo:

  • atrakcyjne warunki cenowe – 0 zł za prowadzenie konta oraz zwrot opłaty za posiadanie karty płatniczej w pierwszym roku,
  • specjalną ofertę oszczędnościową – w tym możliwość założenia promocyjnej lokaty 3 miesięcznej z oprocentowaniem 2,50% do kwoty 50 tys. PLN,
  • wygodę i komfort, dzięki automatycznemu przekazaniu środków i przekierowaniu przelewów do Euro Banku S.A. po zamknięciu rachunku w VW Banku.

Skorzystanie z powyższej oferty jest bardzo proste, bez zbędnych formalności oraz konieczności wizyty w placówce. Wystarczy zalogować się do serwisu bankowości internetowej VW Bank i w kilku prostych krokach przenieść rachunek do Euro Banku S.A.

Przygotowana dla Państwa oferta ważna jest do dnia 30.11.2017 r.. Szczegóły oferty Euro Bank S.A., dotyczącej Umowy zintegrowanej o prowadzenie konta, kartę debetową oraz usługi bankowości elektronicznej, Regulamin, TOiP dostępne są na:

www.konto-eurobank.pl/vw

Na podanej stronie znajduje się również informacja dotycząca sposobu zawarcia Umowy i prawie do jej odstąpienia.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu (22) 528 96 28 (pn.-pt. 8.00- 20.00, sob. 9.00 – 15.00) lub pod adresem mailowym: bok@vwbank.pl.

Potrzebujesz pomocy?