Karty Visa - transakcje internetowe, 3D Secure

30.01.2017

Uprzejmie przypominamy, że aby w pełni korzystać z karty Visa do realizacji transakcji internetowych, w tym z zabezpieczeniem 3D Secure prosimy o weryfikację lub ustalenie:

  • Limitów dziennych karty Visa dla transakcji internetowych,
  • Limitów dziennych karty Visa dla transakcji MOTO (czyli pocztowych, telefonicznych).
    Suma ww. limitów nie może przewyższać wartości limitów dziennych dla transakcji bezgotówkowych (w terminalach POS).

Dyspozycja zmiany limitów może być złożona po zalogowaniu do bankowości transakcyjnej poprzez zakładkę Wnioski, telefonicznie po zalogowaniu się numerem Klienta i telekodem lub pisemnie (korespondencyjnie lub w Punkcie Obsługi Klientów).

  • Numeru telefonu komórkowego Użytkownika karty.
    Na ten numer będzie wysyłane jednorazowe hasło 3D Secure.

Dyspozycja zmiany numeru telefonu może być złożona po zalogowaniu do bankowości transakcyjnej poprzez zakładkę Moje dane, telefonicznie po zalogowaniu się numerem Klienta i telekodem lub pisemnie (korespondencyjnie lub w Punkcie Obsługi Klientów).

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami tel. +48 22 528 96 28, 800103 301 (z telefonów stacjonarnych) w dni robocze w godzinach: 08:00 – 18:30 i w soboty: 09:00 - 15:00).

Więcej informacji o kartach płatniczych, w tym także o 3D Secure znajdą Państwo na stronie internetowej: www.vwbank.pl (sekcja Karty płatnicze).

Potrzebujesz pomocy?